PERDE YIKAMA

Leke Temizleme Merkezi, İstanbul'un bir çok semtine profesyonel ev tekstili temizleme hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Halı, koltuk, yatak, perde ve stor perde gibi birçok üründe ücretsiz servis imkanıyla temizleme hizmeti sunmaktadır. Perde Yıkama hizmetinden yararlanmak için 444 4 559 numaralı telefonumuzdan hemen bilgi ve randevu alabilirsiniz. Perde yıkama hizmetlerimizin yanı sıra halı yıkama, yatak yıkama hizmetlerimizden de aynı anda yararlanabilirsiniz. Leke Temizleme Merkezi perde yıkama hizmeti dahilinde her perde türüne göre ayrı perde temizleme işlemlerinden geçer.

Perde Yıkama Hizmet Bölgeleri

Perde Temizleme Hizmeti

Evdeki eşyalarımızın en önemli parçalarından biri olan perdelerimizin temizliğine dikkat etmek önem arz eder. Düzenli ve profesyonel perde temizleme işlemlerinden geçmesi gerekir, aksi takdirde kumaşın kendisine günışığıyla birlikte zarar verebilecek olan toz - kirleri çıkararak perdelerin kullanım ömrünü yüksek ölçüde uzatabilir. Perde yıkama temizleme sürecinin profesyoneller tarafından yapılmasını sağlamak önemlidir. Deforma edilmeden perde yıkama işlemlerinin gerçekleşmesi gerekir. Leke Temizleme Merkezi sizlere perde yıkama konusunda avantajlar sunuyor. Perde Yıkama hizmetinde, randevunuz doğrultusunda perdeleriniz ücretsiz servisle uzman eksperlerimiz tarafından kapınızdan fiş karşılığında teslim alınır. Size en yakın perde yıkama atölyemize götürülerek profesyonel perde yıkama ekibimiz kontrolünde perde yıkama işlemlerine başlanır. Leke Temizleme Merkezi Perde Yıkama hizmeti kapsamında ki ayrıcalıklarınız; perdeleriniz uzman eksperlerimiz tarafından ücretsiz montaj (söküp-takma) işlemleri yapılarak ücretsiz servis imkanıyla kapınızdan teslim alınır. Perdeniz türüne göre ayrılarak en uygun temizleme işlemine başlanır. En kısa sürede çoğu zaman "1 gün" içinde adresinize geri teslimatı yapılır. Perde yıkama hizmetimizden yararlanmak için 444 4 559 numaralı telefondan detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Perde Yıkama Türleri

Perde yıkama türleri perde çeşitlerine göre farklılık gösterir. Kumaş, tül, floş, ipek, saten, jaluzi, stor ve zebra stor gibi perdeler, türlerine göre ayrılarak yıkama talimatlarına uygun şekilde deforme edilmeden yıkanır. Sağlık bakanlığı onaylı Anti-Bakteriyel ve bitkisel bazlı iki farklı deterjan türü kullanılarak yıkama işlemleri yapılır. Son kontrolden geçen ürünleriniz profesyonel ekibimiz tarafından paketlenerek sizlere teslim için hazır hale getirilir. Ücretsiz servis ve ücretsiz montaj avantajlarıyla perde yıkama hizmeti üstelik hızlı teslimat garantisi444 4 559 hemen arayın, randevu alın.

Perde Yıkama İletişim


Leke Temizleme Merkezi Perde Yıkama hizmetinden yararlanmak için 444 4 559 numaralı bilgi ve randevu hattını şimdi arayın. Size özel profesyonel temizleme hizmetlerinden yararlanın! Ücretsiz servis, ücretsiz montaj, 1 Günde teslimat Leke Temizleme Merkezi Perde Yıkama profesyonel perde yıkama hizmeti