PERDE YIKAMA HİZMET BÖLGELERİ


Leke Temizleme Merkezi, İstanbul'un bir çok semtine profesyonel ev tekstili temizleme hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Halı, koltuk, yatak, perde ve stor perde gibi bir çok üründe ücretsiz servis imkanıyla temizleme hizmeti sunmaktadır. Perde Yıkama hizmetinden yararlanmak için 444 4 559 numaralı telefonumuzdan hemen bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Perde Yıkama Hizmet Bölgeleri

Perde Temizleme Hizmeti

Perde Yıkama hizmetinde, randevunuz doğrultusunda perdeleriniz ücretsiz servisle uzman eksperlerimiz tarafından kapınızdan fiş karşılığında teslim alınır. Size en yakın perde yıkama atölyemize götürülerek profesyonel perde yıkama ekibimiz kontrolünde perde yıkama işlemlerine başlanır. Leke Temizleme Merkezi Perde Yıkama hizmeti kapsamında ki ayrıcalıklarınız; perdeleriniz uzman eksperlerimiz tarafından ücretsiz montaj (söküp-takma) işlemleri yapılarak ücretsiz servis imkanıyla kapınızdan teslim alınır. Perdeniz türüne göre ayrılarak en uygun temizleme işlemine başlanır. En kısa sürede çoğu zaman "1 gün" içinde adresinize geri teslimatı yapılır.

Perde Yıkama Türleri

Perde yıkama türleri perde çeşitlerine göre farklılık gösterir. Kumaş, tül, floş, ipek, saten, jaluzi, stor ve zebra stor gibi perdeler, türlerine göre ayrılarak yıkama talimatlarına uygun şekilde deforme edilmeden yıkanır. Sağlık bakanlığı onaylı Anti-Bakteriyel ve bitkisel bazlı iki farklı deterjan türü kullanılarak yıkama işlemleri yapılır. Son kontrolden geçen ürünleriniz profesyonel ekibimiz tarafından paketlenerek sizlere teslim için hazır hale getirilir.

Perde Yıkama İletişim


Leke Temizleme Merkezi Perde Yıkama hizmetinden yararlanmak için 444 4 559 numaralı bilgi ve randevu hattını şimdi arayın. Size özel profesyonel temizleme hizmetlerinden yararlanın!