HALI YIKAMA

Leke Temizleme Merkezi İstanbul'un bir çok semtine uzun yıllar profesyonel ev tekstili temizleme hizmeti sunan kurumsal bir firmadır. Halı, koltuk, perde, stor perde ve yatak gibi bir çok ev ürününde temizleme hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama hizmetinden yararlanmak için 444 4 559 Numaralı telefonumuzdan hemen bilgi ve randevu alabilirsiniz.

  Halı Yıkama

Halı Temizleme Hizmeti


halı yıkama hizmetinde randevunuz doğrultusunda halılarınız uzman eksperimiz tarafından ücretsiz servisle kapınızdan fiş karşılığında teslim alınır. Size en yakın halı yıkama fabrikamıza götürülerek profesyonel halı yıkama ekibimiz kontrolünde halı yıkama işlemlerine başlanır.
Halı yıkama yolculuğunda ki ayrıcalıklarınız; halılarınız, halı türlerine göre ayrıldıktan sonra farklı yıkama koşullarından en uygun olanına karar verilerek, ilk işlem olarak ayarlanabilir güçlü vakum özelliği olan toz alma makinalarımızla tozlarından arındırılır. Tam otomatik, Yarı otomatik veya Buharlı Temizleme gibi çeşitli yıkama koşullarına göre her halı tek tek halı türüyle uyumlu antibakteriyel ve bitkisel bazlı deterjanlarla kimyasal madde kullanılmadan şehir şebeke suyu ile temizlenir. Halılarınızın yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odalarında veya yarı açık alanda kurumaya bırakılır.
Kısa süre sonra kuruyan halılar profesyonel ekibimiz tarafından temizlik kontrolünden geçirilerek sizlere teslim edilmek üzere taranarak paketlenir. Randevu saatleri aralığında adresinize geri teslim edilir.

Halı Yıkama Türleri


Halı Temizleme türleri halı çeşitlerine göre farklılık gösterir. Makina halılarına standart ıslak yıkama işlemi rahatlıkla uygulanırken el dokuma türünde ki daha narin ve özel halılar için buharlı yıkama yapılması daha uygun oluyor. Çin, El Dokuma, Patchwork, Nepal, Step gibi halı türleri için profesyonel buharlı halı yıkama hizmetimiz vardır.
Ayrıca halı yıkama hizmetinin yanında Perde Yıkama, Yatak Yıkama, Koltuk Yıkama gibi diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Halı Yıkama İletişim


Leke Temizleme Merkezi Halı Yıkama Fabrikası Telefon bilgileri 444 4 559 Bilgi ve Randevu Hattını Şimdi Arayın. Size Özel Profesyonel Temizleme Hizmetlerinden Yararlananın!